Grafika: Jan Wichrowski
Projekt plakatu: Magda Wichrowska
XXVII Festiwal Sztuki Wysokiej 2026 - WSZYSTKO I NIC
Festiwal odbywa się w Bytomiu, miejscem inauguracji wystawy jest Pracownia Stalowe Anioły przy ul. Jainty 17 w Bytomiu, przyległe podwórko i zamknięty odcinek ul. Jainty od ul. Webera do Rynku.
Festiwal zainaugurowany jest uroczystym wernisażem w dniu 30 maja 2026 r. o godzinie 19:00, podczas którego prezentowane są nadesłane prace zarówno konkursowe jak i te które do konkursu nie przystępują, w formie ogólnodostępnej wystawy. Odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, projekcje filmów. Podczas Festiwalu wyłonione jury oddaje głosy - rozstrzygnięty zostaje Konkurs dla Uczestników, którzy spełnili warunki niezbędne do jego przystąpienia oraz zostaje wręczona Nagroda Główna.
+48 787 164 792 Magda
+48 737 493 412 Karolina