Autor plakatu: Jan Wichrowski
Drodzy Artyści i Przyjaciele!
Ogłaszamy! Finał XXVI Festiwalu Sztuki Wysokiej 2025 odbędzie się 14 czerwca!
Zapraszamy Was do zgłaszania się do XXVI edycji Festiwalu Sztuki Wysokiej pt. : „Chcę i nie chcę”, który odbędzie się 14 czerwca 2025 tj. w sobotę, o godzinie 20.00 tam gdzie zawsze, tzn. u nas, na ul. Jainty 17 w centrum Bytomia.
Festiwal bez Was się nie odbędzie, zatem zapraszamy artystów do wzięcia udziału w wystawie i wolontariuszy do pracy przy jego organizacji.
Aby zgłosić udział w XXVI Festiwalu Sztuki Wysokiej, należy:
Zarejestrować (założyć nowe konto) lub zalogować się na stronie www.festiwal-sztuki-wysokiej.pl, gdzie:
• wypełnicie kartę zgłoszeniową (zakładka „Moje konto”)
• prześlecie cyfrową wersję swojej pracy.
Nasza strona ma ułatwić proces rejestracji – zarówno Wam, jak i nam.
Na Wasze karty zgłoszeniowe czekamy do 23 maja.
Oryginał pracy należy dostarczyć do 30 maja.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z rejestracją, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku po godz. 13:00 i chętnie pomożemy!
+48 787 164 792 Magda
+48 692 156 660 Hania
+48 886 643 734 Ola
Czekamy na Was! Do zobaczenia!