XXIII - 2022 Miałem sen

2022

Grafika: Katarzyna Nachman
Projekt plakatu: Magda Wichrowska

11 czerwca 2022, ul. Jainty, Bytom

XII Małey Festiwaly Sztuki Wysokiej 2022
XV akcja „Marzenie do nieba”

Laureatka Konkursu Festiwalu Sztuki Wysokiej : Piotr Ziętek.

Piotr Ziętek

Wydarzenia towarzyszące:  
- Spektakl KONFRONTACJA - T. Można Już Łowić, ŻEROM, reżyseria Beata Maria Błońska, opieka Magdalena Paśnik-Zawadzka
- Koncert uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
- Koncert Zespołu OX: Kasia Mazur – wokal, Janek Wójcik – instrumenty elektroniczne i gitara
- Opera Śląska w Bytomiu: Adam Sobierajski  - tenor
- SPEKTAKL - I have a dream... - choreografia i opieka artystyczna Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, tańczą; Natalia Myczewska, Patrycja Marszałek (studentki IV roku WTT w Bytomiu AST im. S. Wyspiańskiego w Krakowie - ok. 20 min
- koncert Dominika Strycharskiego
- Kuczeryki - Zespół Słowiańskich Pieśni Tradycyjnych z Katowic
- A w Niedziele z Porania: Amelia Lewandowska - wokal, Izabela Niedoba - trzeci głos, cajon, kalimba, aranżacja muzyczna; Paweł Kosiński - drugi głos, pianino elektryczne,  aranżacja muzyczna; Krzysztof Kokot - aranżacja muzyczna
- pokaz animacji: Daniel Kusak
- pokaz animacji: Ewa Jaworska i Justyna Stefańczyk         
- pokaz animacji studentów Projektowania Gier I Przestrzeni Wirtualnej w Cieszynie

W festiwalowej wystawie wzięło udział 154 artystów.