Projekt plakatu: Pawel Synowiec
17 czerwca 2011; ul.Józefa Jainty, Bytom
EC Szombierki zostaje zamknięta. Festiwal wraca na ulicę w centrum Bytomia.
I Mały Festiwal Sztuki Wysokiej.
IV akcja Marzenia do nieba.
Wydarzenia towarzyszące:
Dzień słońca - w kooperacji z UM i studentami bytomskiego Wydziału Teatru Tańca PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie zorganizowano warsztaty dla dzieci.
Ławeczka - spektakl w wykonaniu studentów bytomskiego Wydziału Teatru Tańca PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Helena Gandżalyan, Robert Wasiewicz, Natalia Dinges, Natalia Wilk, Sylwia Hefczyńska Lewandowska - choreografia, Jacek Wichrowski - scenografia).
W spektaklu występowała Amelia Lewandowska.
Tabu - seans filmu niemego z 1931 roku z muzyką graną na żywo przez zespól „Nigdy nie byliśmy na księżycu" (Jacek Kawka - instrumenty klawiszowe, klarnet, saksofon, Wojtek Nędza -gitara basowa, Piotr Patoń - gitara elektryczna, groovbox, djemble).
Kasia Moś - koncert.
Rzeźba„Ławka" - Jacek Wichrowski. Ławka stanę/a nieopodal Galerii. W festiwalowej wystawie wzięło udział 90 artystów
Festiwalowy konkurs nie odbywa się.