VI - 2005

2005

Projekt plakatu: Pawel Synowiec

9-10 lipca 2005; ul. Zaułek, Bytom

Laureatka V Konkursu Festiwalu Sztuki Wysokiej: Olga Palka-Śląska.

Olga Palka-Śląska

Wydarzenia towarzyszące: 
Trzytrzytrzy-spektakl w wykonaniu tancerzy Śląskiego Teatru Tańca (Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Aleksander Kopański, Eryk Makochon). Sylwia Hefczyńska-Lewandowska (tancerka, a później także choreografka i pedagożka bytomskiego Wydziału Teatru Tańca należącego do Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie) prawie co roku będzie obecna na festiwalowej scenie.  
Trio harfowe - koncert muzyki klasycznej (Agnieszka Kaczmarek­Bialic-harfa, Alicja Molitorys-flet, Aleksandra Batog-altówka).  
l00nka - koncert eletronic free jazz performance (Przemek Boro­wiecki-perkusja, Tomek Leś-gitara, Adam Stodolski-kontrabas).  
Pulsarus - kancert (Kuba Rutkowski -perkusja, Piotr Rachoń -piani­no elektroniczne, Dominik Strycharski-flet, śpiew). 
Doministry - koncert minimal art (Dominik Strycharski-flet, śpiew, elektronika). 
Avatar - koncert modern jazz, free, ethno. 
W festiwalowej wystawie wzięło udział 113 artystów.