IV - 2003

2003

Projekt plakatu: Sebastian Kubica

14 czerwca 2003; ul. Zaułek, Bytom  
Logo: Sebastian Kubica projektuje festiwalową drabinę. 

Laureat Ili Konkursu Festiwalu Sztuki Wysokiej: Łukasz Huptyś.

Łukasz Huptyś

Wydarzenia towarzyszące:  
Przejście -improwizacja na temat japońskiego tańca butoh w wy­konaniu Tomasza Wygody (Śląski Teatr Tańca), do muzyki (także improwizowanej) Dominika Strycharskiego. Tytułowe, bardzo wolne przejście miało miejsce pomiędzy dwoma, zamykającymi Zaułek, bramami wykonanymi przez Jacka Wichrowskiego (Tomasz Wygoda - taniec i choreografia, Dominik Strycharski - muzyka, Bogdan Śmiga nowski -światło, Jacek Wichrowski -scenografia, Magdalena Tomal-Wichrowska-kostium). 
Nigdy nie byliśmy na księżycu-koncert (Jacek Kawka-instrumenty klawiszowe, klarnet, saksofon, Wojtek Nędza -gitara basowa, Piotr Patoń-gitara elektryczna, groovbox, djemble).  
W festiwalowej wystawie wzięło udział 61 artystów.